Ve čtvrtek a v pátek se díky studentskému parlamentu konala dlouho očekávaná akce No bag day čili přines si učení v čemkoli jiném, jen ne v tašce. Po škole se to hemžilo klíckami od ptáků, kočárky nejen pro panenky, benzínovými nádržemi, nákupními vozíky, prázdnými lékárničkami, pojízdnými dětskými auty a dalšími věcmi, které do školy v běžném provozu vůbec nepatří. Zjistili jsme, jak kreativní máme žáky a také že je baví se bavit 🙂. A za to jsme rádi.

Halloween se slavil i na gymnáziu. V jídelně se pro letošek sešlo přes 80 masek, a proto se organizátor celé akce, studentský parlament, rozhodl příští rok tuto akci uspořádat v tělocvičně. Předpokládá totiž, že účast bude ještě větší. {title} {title} {title} {title} {title}

Studenti naší střední odborné školy si tento týden  zpestřili výuku. Dorazili do tříd v pyžamových outfitech a učení si přinesli v čemkoli jiném než v batohu. O velké přestávce se pak všichni sešli v aule a omrkli tak noční oblečky svých spolužáků.

Přepravka na domácí mazlíčky, kosmická raketa, krabice od bot, golfová taška, květináč, tak přesně takové školní aktovky jste mohli 19. 4. vidět na gymplu na chodbách. Konal se totiž No bagday, den, kdy je hlavní přinést věci do školy v čemkoliv jiném než v běžné tašce. 

V pátek 3. března na gymnáziu proběhl pyžamový den uspořádaný parlamentem gymnázia. Ve spacím úboru přišlo nemálo žáků a každý se mohl ve škole cítit skoro jako doma.

Gymnázium a SOŠ Rokycany

Mládežníků 1115/II, 337 01 Rokycany
+420 371 725 363
www.gasos-ro.cz
[email protected]

 

 

Hlavní kontakty

Gymnázium:
Mládežníků 1115, 337 01 Rokycany
Střední odborná škola:
Svazu bojovníků za svobodu 112/I
337 01 Rokycany
sekretariát SOŠ: +420 371 722 237

Ředitelství

ID datové schránky: 8m6evus
RNDr. Pavel Vlach, Ph.D.
[email protected]
+420 603 431 027

Search