Bakaláři

Výsledky školního kola anglické olympiády

  datum 10.leden 2018 11:24   autor Zaslal: Michaela Furiaková

V prosinci a v lednu probíhalo na naší škole školní kolo v anglickém jazyce ve všech ročnících. Studenti z G5-G8 se zároveň zúčastnili mezinárodní soutěže Best in Egnlish, které se zúčastnilo 750 SŠ z 29 zemí s celkovým počtem zúčastněných studentů 17612

 

-           Kategorie III.A (G5-G7)

 

Celkové umístění

Umístění v rámci školy

Jméno

Příjmení

Počet bodů

Čas

2998

1.

Marek

Dubovský

84,5

50 min 36 sec

3172

2.

Julie

Mikutová

84

46 min 0 sec

3382

3.

Petr

Mora

83,5

46 min 55 sec

5508

4.

Lukáš

Plha

79

48 min 10 sec

6273

5.

Trang

Chu Hanh

77,5

53 min 32 sec

6752

6.

Jana

Nováková

76,5

54 min 23 sec

6947

7.

Michaela

Tonhauserová

76

47 min 4 sec

7407

8.

Matěj

Fencl

75

43 min 9 sec

7830

9.

David

Jakubec

74

39 min 10 sec

8975

10.

Matěj

Hencl

71,5

35 min 40 sec

9425

 

Roman

Klasterka

70,5

37 min 5 sec

9757

 

Alice

Kolihová

70

49 min 58 sec

11805

 

Thu Ha

Mai

65

54 min 22 sec

14371

 

Radek

Hegenbart

56

56 min 26 sec

14538

 

Tomáš

Prokop

55

44 min 48 sec

15313

 

Jan

Krásný

51,5

55 min 51 sec

15369

 

Aneta

Skopalová

51

50 min 58 sec

15717

 

Sabina

Fraiová

49

46 min 17 sec

15862

 

Valérie

Šlajerová

48

43 min 9 sec

15981

 

Dominika

Čížková

47,5

55 min 32 sec

16171

 

Uršula

Matoušová

46

54 min 41 sec

16222

 

Kateřina

Nedvědová

45,5

47 min 35 sec

16290

 

Jan

Pelech

45

44 min 43 sec

16350

 

Eliška

Nesměráková

44,5

43 min 19 sec

16419

 

Karel

Vít

44

54 min 6 sec

16907

 

Nicole

Žižková

39,5

44 min 51 sec

17452

 

Tomáš

Hlaváček

31

25 min 59 sec

 

 

       

 

 

 kategorie I.B

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

1.-2.

Maxim Onyščuk

G2

27/27

Mariam Enan

G2

27/27

3

Melisa Janíková

G1

26,5/27

4

Ema Bělohlávková

G2

26/27

5.-7.

Adam Pluhovský

G1

25,5/27

Radka Veselá

G2

25,5/27

Daniel Vaško

G2

25,5/2

8.-9.

Tadeáš Adam Vaněk

G2

25/27

Emma Cuchalová

G1

25/27

10

Jiří Ulč

G2

24,5/27

11

Kateřina Misaková

G2

24/27

12.-13.

Ela Pšeničková

G1

23,5/27

Natálie Kolářšká

G2

23,5/27

14

Edvard Kosztik

G2

23/27

15

Robin Singh

G2

22,5/27

16

Jan Mudra

G2

22/27

17.-18.

Johana Kováříková

G2

21,5/27

Ondřej Nosál

G1

21,5/2

19

Adéla Rumlenová

G2

21,5/27

20

Natálie Staňková

G1

21/27

21

Matyáš Bazoni

G2

19,5/27

22

Lukáš Hubený

G1

19/27

23.-24.

Eliška Englcová

G2

18/27

Jiří Křepinský

G1

18/27

25.-27.

Tran Thi Ha My

G2

17,5/27

Le Phuong Anh

G2

17,5/27

Karolína Hamplová

G1

17,5/27

28

Jakub Hataš

G1

17/27

29.-30.

Vít Křepinský

G1

16,5/27

David Hubený

G1

16,5/27

31

Emma Kišová

G1

16/27

32.-33.

Anna Babanina

G1

14/27

Daniel Mlýnek

G1

14/27

33

Dianale Quynh Trang

G1

13/27

34

Filipa Voborská

G2

9,5/27

35

Veronika Kurková

G1

6/27

 

Písemná část – kategorie II.B

 

Pořadí

Jméno

Třída

Počet bodů

1.

Jakub Nosál

G4

41/42

2.

Jan Krásný

G4

39/42

3.

Radek Hegenbart

G4

36/42

4.

Lukáš Nikoleni

G4

35/42

5.

Matěj Brož

G3

33,5/42

6.

Vilém Schlapák

G4

33/42

7.- 8.

David Nguyen

G4

32/42

Kateřina Králová

G4

32/42

9. - 10.

Domenico Moscato

G3

30/42

Tomáš Vu

G4

30/42

 

 

 

 

 

© 2011-2018 Gymnázium & SOŠ Chodov