Bakaláři

STEJNOPISY VYSVĚDČENÍ

  datum 16.listopad 2012 10:03   autor Zaslal:

Pokud požadujete stejnopis vysvědčení, výučního listu nebo případně jiné potvrzení ze spisovny naší školy, máme ve své správě listiny z:

- naší školy (Obchodní akademie a obchodní škola; Obchodní akademie; Obchodní akademie a Gymnázium, Chodov; Střední odborná škola ekonomická a gymnázium Chodov; Gymnázium a obchodní akademie Chodov; Gymnázium a střední odborná škola Chodov, ...) -  tzn. cca od roku 1991 - dosud

- Středního odborného učiliště strojírenského v Chodově - tzn. cca od roku 1959 - 1997

 

Pokud potřebujete vystavit stejnopis dokladu o vzdělání, postupujte takto:

1. Vyplňte a podepište žádost o vystavení stejnopisu (nezapomeňte uvést telefonní kontakt na svou osobu pro případ nutného doplnění informací). Formulář je zdedoc .

2. Žádost doručte do školy – viz “Úvod” – “O škole” – “Kontakt” (vhoďte do schránky na budově školy, osobně, pomocí pošty, ... případně ji naskenujte a pošlete na e-mail: sekretariat@gasos.cz

3. Vyzvednutí stejnopisu:

- při vyzvednutí je potřeba uhradit správní poplatek (vysvědčení, výuční list - 100 Kč, výpis údajů ze spisovny 50 Kč za každou započatou stránku)

a) osobní vyzvednutí

- stejnopis bude předán po uhrazení správního poplatku žadateli nebo členu rodiny po předložení občanského průkazu.

b) zaslání poštou na doručenku

- na účet školy 2300660157/2010 uhraďte správní poplatek + poštovné (dle domluvy se spisovou a administrativní pracovnicí školy), do zprávy pro příjemce uveďte příjmení a věc (např. Novák - stejnopis maturitního vysvědčení). Po připsání peněz na účet Vám bude stejnopis zaslán na doručenku na domluvenou adresu.

© 2011-2018 Gymnázium & SOŠ Chodov